Переможець Олімпіади з Безпеки життєдіяльності

12-15 травня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Львів) відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни Безпека життєдіяльності. В олімпіаді прийняли участь 124 студента з 52 закладів вищої освіти України. Національний авіаційний університет представляли студентки 2 курсу ФЕБІТ Рігус Даніелла (ЦЗ-210) та Левчук Ірина (ЦЗ-210), керівник – доцент кафедри цивільної та промислової безпеки Коваленко В.В.

Змагання проходили в два етапи: 1) рішення теоретичних конкурсних завдань (тест, задачі, розв’язання кросворду); 2) надання невідкладної медичної допомоги.

Дівчата продемонстрували гарну підготовку, самовіддачу та завзятість.

За результатами олімпіади студентка Рігус Даніелла Андріївна отримала Диплом переможця ІІІ ступеня.

Досягнутий результат показує що плідна праця розвитку здібностей завжди приносить свої плоди. Поздоровляємо студенток та керівника і бажаємо подальших перемог!