Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді з біотехнології

Студенти кафедри біотехнології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ отримали перемогу у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології, що проходила на базі Національного університету харчових технологій 10-12 квітня 2019 року:

студентка Українська Анна отримала диплом 3 ступеня, Шпетна Крістіна – грамоту за високий рівень знань з дисципліни «Біохімія», а Власюк Ольга – грамоту за високий рівень знань з дисципліни «Генетика». Загалом команда студентів-біотехнологів посіла 2 командне місце.

Дякуємо керівнику студентів, доценту кафедри біотехнології, к.т.н. Косоголовій Людмилі Олексіївні та усьому колективу кафедри біотехнології НАУ за високий рівень підготовки студентів для участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології!

Вітаємо та бажаємо творчих і наукових здобутків!