Перемога екологів на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Нафтова та газова промисловість»

З 27 по 30 березня 2019 р. на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у галузі «Нафтова та газова промисловість». Конкурсною комісією до участі у ІІ турі було відібрано три наукові роботи від кафедри екології ФЕБІТ: «Оцінка впливу експлуатації технологічного обладнання АЗС на стан ґрунтів» Гриб Аліни  (науковий керівник – доцент кафедри екології ФЕБІТ НАУ Черняк Лариса);  Назаркова Тараса «Розроблення методики електрометричного дослідження рівня забруднення нафтопродуктами ґрунтів» (науковий керівник – доцент кафедри екології ФЕБІТ НАУ Радомська Маргарита); Гудзь Аліни «Комплекс заходів виявлення та запобігання мікробіологічній корозії обладнання для нафтогазової галузі » (науковий керівник – асистент кафедри екології ФЕБІТ НАУ Шкільнюк Ірина).

За результатами ІІ-го туру студент кафедри екології ФЕБІТ Назарков Тарас був нагороджений дипломом І ступеню у номінації «Геологія, геофізика, екологія та геотуризм».

Загалом до участі у другому турі були запрошені представники з 9-ти ЗВО України та представлено більше 50-ти наукових студентських робіт. Організаторами конкурсу було відзначено високий рівень підготовки наукових робіт студентів НАУ. Після завершення роботи у секціях, для учасників конкурсу біло організовано екскурсії для ознайомлення з мальовничою природою Івано-Франківської області.

Вітаємо переможців!