Перемога екологів на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія»

17-19 березня 2021 р.  на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія». Для участі у цьому турі було відібрано 66 робіт зі 109, поданих на конкурс, що надійшли від 54 закладів вищої освіти України. Від НАУ виступили студентки 3 курсу кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Бондаренко Аліна та Гетьман Настя з науковою роботою на тему «Екологічна безпечність сучасних безфосфатних мийних засобів для водних екосистем» (науковий керівник – доцент кафедри екології, к.б.н. Тетяна Білик). Студентки являються членами наукового гуртка «Екотоксикометрія» Інституту новітніх технологій та лідерства. Слід зазначити, що автори роботи особисто проводили експериментальні дослідження в еколого-токсикологічній лабораторії в Інституті гідробіології НАН України на основі договору про співпрацю, а також брали участь у ряді заходів, які проводилися Київською міською адміністрацією та ПрАТ “АК Київводоканал” по обговоренню проблеми забруднення поверхневих вод фосфатами та пошуку шляхів її вирішення, зокрема, у акції «СТОП ФОСФАТИ», мають публікації на цю тему.

За підсумками оцінювання фахової конкурсної комісії робота наших майбутніх екологів отримала високу оцінку і відзначена 2 місцем у цьому змаганні молодих дослідників.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших творчих успіхів!