Онлайн зустріч із майбутніми абітурієнтами – здобувачами ОС «Магістр»

4 травня на ФЕБІТ відбулася онлайн зустріч із майбутніми абітурієнтами – здобувачами ОС «Магістр».

До зустрічі долучилися більше 60 випускників ОС «Бакалавр». Розпочала зустріч декан факультету, д.т.н., проф. Ірина Матвєєва та розповіла про переваги здобуття ОС «Магістр» за спеціальностями та освітніми програмами на ФЕБІТ.

Відповідальний секретар приймальної комісії ФЕБІТ Олена Монченко ознайомила абітурієнтів із правилами вступу в магістратуру у 2023 році та надала вичерпні відповіді на усі питання. Зустріч була результативною, сподіваємося, що переважна більшість учасників заходу уже зробили свій вибір і стануть здобувачами ОС «Магістр» на факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ.