09.04.2020
  43

Олімпіада для екологів

Беріть участь в Олімпіаді, якщо займаєтеся прикладною екологією і ваша мета — робити роботу підприємств більш дружньою до довкілля, а виробництва більш екологічними.

🗣 Або розкажіть про це змагання колегам з природоохоронної служби, щоб вони могли спробувати удачу.

🥇🥈🥉 На всіх учасників чекає захоплива та чесна боротьба, оцінка професійних екологічних експертів і професійний ріст!

Щодня в роботі екологи стикаються з величезною кількістю важливих і відповідальних справ. Саме вони не лише оформлюють документи, без яких неможлива нормальна і відповідальна робота підприємства, а й стежать за дотриманням інтересів довкілля і екологічних прав громадян.

Саме еколог-практик повинен досконало володіти умінням використовувати знання з професійних дисциплін (моніторинг навколишнього середовища, екологічне право, економіка природокористування, заповідна справа, нормування антропогенного навантаження на природне середовище тощо), бути не лише фахівцем у галузі екології, але й хорошим інженером. Тому що розібратися у всіх хитросплетіннях виробництва може тільки людина, яка розуміє технологію виробництва. Інженерні знання допомагають вирішувати проблеми й суто технічного характеру.

Також важливо вміти адекватно поводитися у певних ситуаціях, застосовуючи свої уміння, орієнтуватися у чимраз більшому потоці екологічної інформації, вміти шукати потрібні джерела і обирати саме необхідну інформацію.

Організатор — 🍀Професійна асоціація екологів України спільно з 🍀Ecobusiness Group, як ніхто інший знає про відповідальність екологів і їхній високий професіоналізм.

Щоб гідно оцінити цю роботу, пропонуємо взяти участь в Олімпіаді 👉 https://cutt.ly/JtOip2x