Обговорення освітньо-професійних програм на кафедрі хімії і хімічної технології зі студентами 1-3 курсів

Зустріч відбулася 06.04.2021р. о 19:00 (на платформі Meet).

На зустрічі були присутні: студенти груп 104ХП, 203ХП, 305ХП, представники кафедри:  Грушак З.В., Новоселов Є.Ф., Кравчук Т.В. та гарант ОПП “Хімічні технології палива та вуглецевих матеріалів” – Кустовська А.Д.

Пропозиції студентів 1-3 курсів до ОПП “Хімічні технології палива та вуглецевих матеріалів”:

1. Збільшення годин на лабораторні заняття з дисципліни «Загальна та неорганічна хімія», пропозиція студентів групи 104 ХП (Данилюк Григорій).
  2. Викладання дисципліни «Математичне моделювання та оптимізація хіміко-технологічних процесів» перенести з першого курсу на другий, пропозиція студентів групи 104 ХП (Данилюк Григорій).
  3. Дисципліну «Загальна та неорганічна хімія» викладати на 1 курсі, а дисципліну «Органічна хімія» – на другому курсі, пропозиція студентів групи 305 ХП (Хоменко Руслана).
  4. Збільшити години лекційних занять в два рази з дисциплін «Загальна та неорганічна хімія» і «Органічна хімія», пропозиція студентів групи 305 ХП (Хоменко Руслана).
  5. Не планувати три курсові роботи в одному семестрі, пропозиція студентів групи 305 ХП (Хоменко Руслана).