2 листопада на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ) відбулася щорічна Міжнародна студентська науково-практична конференція “Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії”. Було заслухано 15 доповідей, які підготували студенти кафедри БІКАМ під керівництвом доцентів та професорів кафедри. Цікаві питання, змістовні відповіді і, звичайно, не розкриті задачі викликали жваве обговорення. Про біонічні протези, зв’язок зі спортсменом-гірськолижником при небезпеці сходження лавини, покращення технічних характеристик косметологічних апаратів, процеси біокібернетичної системи організму людини та інше.
Бажаємо успіхів всім учасникам конференції, нових цікавих задач та пошуку шляхів їх вирішення!