Містер Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – 2019

Традиційно в нашому колективі відбувся конкурс «Містер Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій – 2019». Шестеро юнаків: Малуша Євген (група ЕК-101), Куда Тарас (група ФБ-202), Фисюк Андрій (ФБ-102), Колісник Володимир (група ФБ-103), Павлов Олександр та Наконечний Роман (група ГС-109), – показали свої творчі якості, почуття гумору і, звичайно ж, волю до перемоги.

Молоді люди чесно змагалися між собою в конкурсній програмі, демонструючи фізичну підготовку, почуття гумору, артистизм, творчі якості. Ведучий залучав глядачів до участі у розважальних конкурсах.

Дякуємо нашим спонсорам: деканат ФЕБІТ,  автошкола НАУ,  кава «Пітчер» , ЛСН – інтернет мережа, «Ці млинці» – найсмачніші млинці НАУ,  ППОСАНАУ, Hud.Gifts – оригінальні та смачні подарункові набори , Lucky fest – клуб настільних ігор , Скалодром ЦЕХ,  Bartone Creative Studio – 220 кв.м. творчого простору, NAUtоur, Forsage.

Конкурсанти були відзначені в номінаціях «Мужність», «Атлетичність», «Харизматичність», «Романтичність», «Романтичність»,  «Привабливість». За традицією, через соцмережі обрано «Містера глядацьких симпатій», ним став Павлов Олександр. Віце-містер – Малуша Євген.

Але, все ж, переможцем повинен був стати тільки один. Вітаємо з перемогою в конкурсі «Містер ФЕБІТ 2019» Тарас Куда!!!

Свято відбулось! Чекатимемо на нову зустріч наступного року!