08.09.2019

Ласкаво просимо до нашої авіаційної екородини!

З такими словами звернувся декан факультету професор Сергій Бойченко до студентів першого курсу, відкриваючи традиційну святкову зустріч – Посвяту студентів першого курсу на факультеті. На торжество завітали представники адміністрації факультету – проректор Оксана Вовк разом із співробітниками відділу по роботі зі студентами і директор Інституту новітніх технологій та лідерства Катерина Бабікова. Гості привітали наших першокурсників і виступили з напутливими та профорієнтаційними промовами. З метою якнайшвидшого інтегрування в університетський простір студенти були ознайомлені зі структурою факультету, адміністрацією, керівниками кафедр, історією, традиціями та можливостями для реалізації потенціалу кожної особистості. Своїм досвідом перед студентами першого курсу поділились студентська Рада факультету та представники передових творчих колективів факультету. Це наукові групи під керівницвом доцентів Сергія Шаманського, Лесі Павлюх і Анни Яковлєвої. Голова студентської ради ФЕБІТ Діана Кравчук гостинно запросила першокурсників до традиційного квесту-ознайомлення. Студентка магістерської програми навчання Олена Тодорович як лауреат багатьох різноманітних наукових конкурсів національного та міжнародного рівнів поділилася своїми здобутками та запросила першокурсників до лав чинних наукових шкіл, гуртків, груп, лабораторій.Під встановлення прапору факультету декан розпочав урочистості та завершив їх, дякуючи студентам за вибір саме тих спеціальностей, що забезпечує науково-педагогічний колектив факультету. На завершення було зроблено спільне фото. Ласкаво просимо до нашої авіаційної екородини “Жити, творити та перемагати”! Успіхів вам, здобуття обраного фаху, професійного зростання, наукових відкриттів і різноманітних здобутків життєвих і фахових у найращий період життя молодої людини!