21.09.2019

Ювілейна ХХХ міжнародна конференція «SAKON 2019»

Завершила роботу Ювілейна ХХХ міжнародна конференція «SAKON 2019», що проводилась на базі Жешувського технологічного університету (м. Жешув, Польща). Співорганізатором цієї конференції є Національний авіаційний університет на базі ФЕБІТ і УкрНДНЦ хіммотології та сертифікації ПММ і ТР. Інформуємо Вас про те, що делегація факультету на чолі з деканом традиційно вже 10 років поспіль брала участь у роботі цього заходу протягом 18.09-21.09.2019 р. Були репрезентовані доробки хіммотологічної наукової школи у доповідях професора Бойченка С.В., доцентів Трофімова І.Л. та Яковлєвої А.В.. Окремо виступили директор Українського науково-дослідного та навчального центру хіммотології та сертифікації НАУ Шкільнюк І.О. з доповіддю про мікробіологічне ураження моторних палив і керівник проекту «Сучасні технології захисту гідросфери» доцент Шаманський С.Й. Другий день роботи конференції окрім секційних дискусій був ознаменований низкою плідних зустрічей з проректором з міжнародної співпраці паном Гжегошем Осташем і представниками відділу Програми Європейського Союзу «Erasmus+», адміністраціями Факультету будівництва, архітектури та інженерії довкілля, Факультету машинобудування та аеронавтики. Були досягнуті попередні домовленості щодо спільної участі у формуванні Консорціуму для запровадження спільних проектів за програмою КА2 «Проекти співпраці» і Жан Моне «Європейські студії» Програми Європейського Союзу «Erasmus+». Як завжди робота конференції під керівництвом її фундатора та очільника професора Казимира Лейди характеризувалась дружньою, теплою та конструктивною атмосферою. Дякуємо за співпрацю та до наступної зустрічі!!!