Година корпоративної культури на тему: «Українська національна ідея як детермінанта державотворчих процесів»

14 листопада 2022 року відбулася відкрита година корпоративної культури для групи БТ-205Б спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» на тему: «Українська національна ідея як детермінанта державотворчих процесів». Під час обговорення даної теми, доповідачами Богданенко Альоною, Хропот Ярославою, Мацюк Катериною, Мирошник Дашею, Ляшко Валерією, Сербин Валерією – було представлено презентації для висвітлення даної тематики. Здобувачі вищої совіти  поділилися особистим розумінням та сприйняттям процесів формування  української державності  та національної ідеї, починаючи від етапів зародження,  закінчуючи сучасними поглядами в реаліях війни. Здобувачі  продемонстрували творчі роботи та розповіли про свої власні позиції щодо висвітленого  питання.