15.06.2023
  29

Екскурсія на підприємство «КИЇВГУМА»

14 червня 2023 року студенти 102-ХТ групи, кафедри хімії і хімічної технології НАУ спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія», ОПП «Хімічні технології лікарських речовин та медичних виробів», разом з керівником практики Кирик Тетяною Іванівною відвідали завод «КИЇВГУМА».

ТОВ “Київгума” – це флагман вітчизняного виробництва з 87-річним досвідом роботи, унікальне і єдине в Україні виробництво повного циклу продукції з гуми, латексу, ПВХ ТЕП і силікону, що виробляє більше 4 тис. найменувань продукції, яка постачається в усі регіони України та понад 30 країн світу. ТОВ «Київгума» пропонує широкий асортимент продукції медичного призначення, засобів тактичної медицини, товарів для дітей. Насьогодні ТОВ «КИЇВГУМА» – виробник найкращих в Україні костюмів біологічного захисту для лікарів багаторазового використання європейської якості!

Екскурсія вразила студентів різноманітністю свого асортименту продукції та масштабністю виробничих цехів, дала можливість наочно побачити як уся теорія, отримана під час навчання, використовується в реальних умовах, де хімічні процеси відбуваються не в лабораторних, а в промислових масштабах.

Екскурсію виробництвом провів начальник Лабораторії фізико-механічних та хіміко-аналітичних випробувань матеріалів Дмитро Бормотов. Тож студенти мали можливість з перших уст дізнатися про тонкощі роботи як підприємства «КИЇВГУМА» загалом, так і випробувальної лабораторії. Студенти побувати у виробничих цехах (з різними ділянками виробництва), проектно-конструкторському відділі, лабораторії фізико-механічних і хіміко-аналітичних випробувань, ознайомилися з сучасним обладнанням підприємства.

Дякуємо ТОВ «КИЇВГУМА» за цікаву та пізнавальну екскурсію та бажаємо процвітання!