Екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні

6 жовтня студенти академічної групи ХП-103 разом з куратором Левченко С.В відвідали Меморіальний комплекс Національного музею історії України у Другій світовій війні. Під час цікавої і змістовної екскурсії студенти дізналися про трагічні події внаслідок захоплення  нацистськими  загарбниками території України і країн Європи в період  Другої світової війни.

Це було випробування людей на здатність допомагати іншим і рятувати їх життя. Героями стали жителі всіх куточків України, які своїми вчинками зберегли людяність у нелюдські часи Другої світової війни. Атмосферу страху, небезпеки та смерті, в якій здійснювали  свій гуманітарний подвиг Рятівники, відтворюють світлини з фондів Музею. Також використані фото з архівів та відкритих джерел. Більшість світлин оприлюднено вперше.

Історія другої світової війни – це не тільки історія цілих народів, а й історія окремих особистостей та їх родин. Потрібно знати історію другої світової війни, щоб жахи фашизму не повторилися в майбутньому.