Дистанційне навчання на платформі Google Classroom

Для забезпечення дистанційного навчання через платформу Google Classroom науково-педагогічним працівникам та студентам Національного авіаційного університету створено корпоративні акаунти у Google Suite for Education.
 Google Suite for Education – це пакет спеціалізованого хмарного програмного забезпечення й інструментів для спільної роботи від компанії Google, який надає можливість безкоштовно працювати у онлайн режимі зі студентами у Google Classroom. Google Classroom об’єднує в собі: Google Drive для створення та обміну завданнями, Google Docs, Sheets and Slides для створення та редагування файлів в Інтернеті під час співпраці з іншими користувачами в режимі реального часу, Gmail для спілкування і Google Calendar для розкладу. Платформою Google Classroom передбачено спільну роботу з документами в єдиному корпоративному хмарному файловому сховищі (чат, презентації, опитування). До лекції викладача можуть бути прикріплені різні типи файлів Google продуктів (такі як відео на YouTube чи файли з Google диску). Доступ до Google Classroom здійснюється через браузер або через мобільні додатки  на Android чи iOS. До вашої уваги покрокова інструкція зі створення віртуального курсу дисциплін за допомогою платформи Google Classroom.  Детальніша інформація та допомога за телефоном 095-535-44-92 або gsmgrey1@gmail.com (Влад Грига, адміністратор ClassRooom).Навчальний процес у Національному авіаційному університеті  відбувається за розкладом в режимі віддаленого доступу (дистанційно).