Дружній візит компанії «ЕЛНАВ» на кафедру аерокосмічної геодезії та землеустрою

7 жовтня 2021 року на кафедрі аерокосмічної геодезії та землеустрою відбулась зустріч студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з директором компанії «ЕЛНАВ» Андрієм Менько.

ТОВ «ЕЛНАВ» є офіційним дистриб’ютором навігаційно-геодезичного обладнання ElNav та СHCNAV, яке успішно використовується у сфері геодезії, землеустрою, проєктування та реконструкції.

Андрій Менько та його колеги продемонстрували студентам можливості сучасного геодезичного обладнання для проведення інженерно-геодезичних вишукувань та земельно-кадастрових робіт. Студенти мали можливість на практиці ознайомитись з роботою GNSS-приймачів, електронних та роботизованих тахеометрів, безпілотних літальних апаратів. Велика подяка  команді «ЕЛНАВ» за можливість відчути переваги роботи з новими геодезичними приладами!