День відкритих дверей на ФЕБІТ пройшов успішно!

12 квітня у Національному авіаційному університеті відбувся День відкритих дверей, під час якого майбутні абітурієнти та їх батьки мали змогу ближче ознайомитися з університетом, а також отримати актуальну інформацію щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії та підготовки фахівців за різними спеціальностями. Варто зазначити, що зустріч з майбутніми абітурієнтами відбувалася в off-line форматі, що сприяло комунікації. Колективом ФЕБІТ були представлені освітні програми за спеціальностями: 101 «Екологія», 161 «Хімічні технології та інженерія», 162 «Біотехнології та біоінженерія» 163 «Біомедична інженерія», 263  «Цивільна безпека».

Усі присутні мали змогу отримати вичерпні відповіді на питання щодо вступу до НАУ у 2023 році, відвідати  Музей історії НАУ та  кафедри ФЕБІТ.

ФЕБІТ вже чекає на поповнення своїх лав талановитими студентами!