11.10.2021
  41

Дебют першокурсника

6 жовтня 2021 р. на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій відбувся «Дебют першокурсника» –  улюблений творчий конкурс для наймолодших студентів НАУ. Цього року у нас була тільки одна команда в складі трьох чудових дівчат, але не зважаючи на такі труднощі юні панянки змогли зарядити зал шаленою енергією. Протягом заходу наші дівчата: Оксентюк Юлія (група ФБ-206), Хропот Ярослава (група ФБ-106) та Анна Бахарєва (група ФБ-102), – довели, що вони надзвичайно талановиті!

Концепція нового формату включала «Візитку» та спільний «Творчий номер» від команди. Також кожна з дівчат представила особистий  творчий номер. Всі конкурси оцінювало журі, до складу якого входили наші випускники – Дядюшенко Ігор, Кузьменко Еліна, Клімов Даніїл, Пеньковський Олексій, Часновський Денис, старшокурсники – Редванський Євген, заступники декана – Валентина Гроза та Ірина Матвєєва.

Наприкінці конкурсу було обрано найкращу актрису дебюту – Бахарєву Анну, найкраща роль перевтілення дісталася Оксентюк Юлії, а  приз за найкращий творчий номер здобула Хропот Ярослава. Бажаємо нашим студентам подальших успіхів та творчих досягнень!