Благодійна допомога студентам, які проживають в гуртожитках Студентського містечка НАУ

З деканатом Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Іриною Матвєєвою зв’язалися представники «Клубу польських випускників КІІЦА» в особі Вацека Паулевича. Наші польські друзі розуміють, в яких надзвичайно складних та нестабільних умовах знаходиться наша країна під час прямої воєнної агресії російської федерації в Україні. Тому вони висловили пропозицію надати благодійну допомогу студентам, які проживають в гуртожитках Студентського містечка НАУ.

Декан зв’язала Вацека Паулевича з В.о. Голови студради ФЕБІТ Владиславом Кійченко. Обговорювалися головні та актуальні проблеми студентства та різні варіанти допомоги. Через систематичні обстріли Києва та знищення енергетичної інфраструктури в місті постійно виникають проблеми та перебої з електроенергією. Тому студенти повсякчас потребують електрики для успішного навчання в режимі он-лайн з використанням електронних гаджетів. Серед іншого згадували про генератори, пауербанки, пристрій ЕКОФЛО тощо.

Було дуже приємно, коли на адресу гуртожитку № 8 Студентського містечка НАУ від «Клубу польських випускників КІІЦА» надійшли три інверторні генератори MaxPeedingRods MXR4500i 3,2/3,5 кВт.

Деканат ФЕБІТ, Студентська рада ФЕБФТ, Студентська рада Студмістечка НАУ безмежно вдячні нашим польським друзям за допомогу студентам університету в цей надзвичайно важкий воєнний час. Ваша підтримка надихає нас та дає сили пережити таке важке випробування в нашому житті.  Ми хочемо щиро подякувати за ваше сердечне тепло!

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

На фото:

Декан ФЕБІТ Ірина Матвєєва, заступники декана – Валентина Гроза та Оксана Тихенко,

В.о. Голови Студради ФЕБІТ Владислав Кійченко,

В.о. Голови Студради Студмістечка НАУ Олександр Косинський,

В.о. Голови Студради гуртожитку № 8 Студмістечка НАУ Микола Старушик,

студенти ФЕБІТ Катерина Сімкова (група ФБ-205 Б) та Михайло Кулюкін (група БІ-309 Б),

представник Студмістеска НАУ Михайло Таран.