21.07.2022

9-та Міжнародна наукова конференція з питань сталого розвитку в енергетиці та навколишнє середовище (ISCSEES 2022)

Викладачі кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Ірина Матвєєва, д.т.н, професор, та Валентина Гроза, к.ф.-м.н., доцент, взяли участь у роботі 9-ої Міжнародної наукової конференції з питань сталого розвитку в енергетиці та навколишнє середовище (9th International Scientific Conference on Sustainability in Energy and Environmental Science ISCSEES 2022), секції «Наука і техніка в сфері навколишнього середовища».
На конференції були присутні науковці та професійні інженери звідусіль.
Під час роботи Конференції фахівці обмінювалися різноманітними ідеями та знаннями, обговорювати питання глобальної енергетичної кризи в світі, визначали шляхи подальшого спілкування та майбутньої співпраці. Конференція охопила широкий спектр проблем сталого розвитку в енергетиці та теми, пов’язані з науковими дослідженнями щодо покращення стану навколишнього середовища.