Виховна година зі студентами групи ЕК-301

21 березня 2024 року на кафедрі екології у групі ЕК-301 пройшла година корпоративної культури, присвячена Всесвітньому (міжнародному) дню водних ресурсів.

Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів (World Water Day) – міжнародний день ООН, запроваджений Генеральною Асамблеєю у 1993 році (резолюція № А/RES/47/193 «Проведення Міжнародного дня водних ресурсів»).

Резолюцією відзначено важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства, тому 22 березня кожного року оголошується Міжнародним днем води, який відзначається з 1993 року і є щорічним заходом Організації Об’єднаних Націй. Цього року темою була «Вода для миру»,що надзвичайно є актуальноюдля України в умовах російської агресії.

Людству треба пам’ятати, що вода – це не тільки основа життя, а й ключовий елемент, що підтримує екологічний баланс і сприяє сталому розвитку. Ця подія має нагадувати всім про значення та важливість води для життя на Землі й має об’єднати зусилля для вирішення проблеми збереження водних ресурсів і забезпечення людства прісною водою.

В рамках тематичної зустрічі студенти-екологи обговорили екологічні проблеми водних ресурсів України, перспективи відновлення та збереження. Окрему увагу на зустрічі приділили впливу воєнних дій на водні ресурси України.