Участь викладачів та студентів у навчальному курсі з концептуального моделювання від Університету Гетеборгу, Швеція (Department of Earth Sciences, University of Gothenburg, Sweden)

Платформа для співпраці спеціалістів з різних галузей науки для підтримки українських дослідників була започаткована у 2022 році за ініціативи професорів Rodney Stevens та Lennart Bornmalm. За майже два роки в рамках даної ініціативи було проведено 3 сертифікованих тренінги, виступи на міжнародних конференціях та одноденні семінари.

Цього разу здобувачі 2 курсу мають можливість взяти участь у мільтидисциплінарній проектній діяльності за участю колег зі Швеції, Іспанії та України протягом 2 місяців. У фокусі тренінгу – використання ШІ для інформаційного забезпечення проектної діяльності «Project Scoping with AI Assistance Course» (https://kermitcooperation.wixsite.com/platform). Результати роботи студентських команд під головуванням наставників від ЗВО будуть представлені на завершальній конференції за участю представників урядових та комерційних організації Швеції та навчальних закладів-партнерів з ЄС.