Студентки кафедри екології та кафедри хімії ті хімічних технологій успішно закінчили навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Лодзинському технічному університеті,м. Лодзь (Польща).

Вітаємо студентів НАУ з завершенням навчання у Лодзинському технічному університеті за програмою Erasmus+

Студентки кафедри екології Дейнека Каріна, Проскурня Оксана, Шестопал Анастасія (спеціальність 101 «Екологія») та кафедри хімії ті хімічних технологій Шевцова Анастасія (спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія», ФЕБІТ НАУ успішно закінчили навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+ у Лодзинському технічному університеті, Інституті загальної та екологічної хімії, м. Лодзь (Польща) та позитивно захистили підсумкові наукові роботи за темами:

– «Transformation of Carbon Dioxide and Methane into Syngas and Nanostructured Carbon Deposits During the Dry Methane Reforming Process», Анастасія Шестопал;

– Experimental Study of the Effectiveness of Phytoremediation of Soil Contaminated with Petroleum Products», Оксана Проскурня;

– «Photocatalytic Conversation of CO2 into Value-added Chemicals», Каріна Дейнека;

– Photocatalytic conversion of CO2 into value-added chemicals Каріна

– «Synthesis and Investigation of Catalytic Properties of Nitrogen Doped Carbon Nanotubes», Анастасія Шевцова.

Вітаємо учасників та бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Щиро дякуємо колегам з Лодзинського технічного університету, д.х.н., професору Томашу Манєцкі та PhD Олександру Штиці за запрошення та організацію навчання студенток ФЕБІТ НАУ!