Підсумки року: методичний семінар викладачів кафедри екології

18 грудня викладачі кафедри зібрались для проведення методичних підсумків року. Робота з молоддю у динамічному інформаційному середовищі за спеціальністю, в якій постійно з’являються нові знання вимагає активної позиції та готовності до безперервного самовдосконалення викладачів. За планом кафедри протягом семестру відбулося кілька методичних семінарів, які були присвячені сучасним підходам до організації і проведення відкритих занять (доповідач доц. Падун А.О.), використанню цифрових інструментів у навчальному процесі (доповідачі проф. Дудар Т.В. та доц. Гай А.Є.) та новітнім підходам до оцінювання (доц. Радомська). Питання актуальні та безпосередньо впливають на якість організації навчального процесу та той досвід, який здобувачі отримують в аудиторіях. Попередній період дистанційного навчання перевів роботу науково-педагогічних працівників у цифрову площину, яка швидко розвивалась у відповідь на запити викладачів та студентів. Зараз навчальний процес частково повернувся у аудиторії , то ж є потреба оновити навички роботи з живою аудиторією і разом з цим не відставати від нових тенденції у цифровій галузі.

Під час останніх зборів колективу кафедри було також розглянуте і нове питання щодо оцінювання і врахування результатів неформальної освіти. Для кафедри це відносно новий досвід, але,зважаючи на широких доступ до навчальних курсів на відкритих платформах неформальної освіти, запит від студентства щодо врахування їх поза університетських здобутків виникатиме часто і у різних формах. Особливості реалізації права студентів на врахування таких досягнень представила проф. Тихенко О.М.

Підводячи підсумки зустрічі, завідувачка кафедри окреслила плани методичної роботи на наступний семестр та підкреслила необхідність враховувати відгуки здобувачів при удосконаленні роботи кафедри.