Лекція на тему “Цілі сталого розвитку ООН” cтудента НАУ Дмитра Осадчука учням 9-11 класів Бородянського академічного ліцею

В п’ятницю, 3 травня, студентом 4 курсу кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету, Осадчуком Дмитрієм, було проведено лекцію про Цілі сталого розвитку ООН для учнів 9 та 11 класів в Бородянському академічному ліцеї. В ході лекцій, аудиторія дізналась краще про суть цілей сталого розвитку, актуальні проблеми з у досягненні Цілей сталого розвитку в Україніі їх причини, взяла участь в дискусії стосовно причин і наслідків, а також дізналась краще про екологічні аспекти деяких цілей і екологічні проблеми, прописані в цілях сталого розвитку. Аудиторія поводила себе дуже активно, приймала участь в обговоренні питань і формуванні висновків. Також вони дізналися про перспективність роботи еколога в Україні в нинішні часи і у майбутньому, при післявоєнному відновленні України.