Година корпоративної культури з групою ЕК-201

У межах запланованих заходів виховного характеру на кафедрі екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій відбулася зустріч студентів групи ЕК-201 та їхнього наставника Лесі Павлюх. Зустріч присвячувалася Міжнародному дню запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів (International Day for Preventing the Exploitation of the Environment in War and Armed Conflicts). Шкода, завдана довкіллю після таких подій, часто виходить за межі національних територій та стосується не лише однієї держави і не тільки нинішнього покоління. У День збройних сил України ми низько вклоняємося нашим захисникам та дякуємо за можливість навчатися задля нашої спільної Перемоги!