Година корпоративної культурі на кафедрі екології, проведена 27.11.2023 р.

27.11.2023 р. на кафедрі екології було проведено годину корпоративної культури зі студентами групи ЕК-301

Українське студентство – майбутнє нашої держави!

У нас свій фронт – освіта, навчання, турбота про довкілля. Студенти 301-ЕК групи факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету прослухали і обговорили цікаву доповідь здобувачки Ілони Михальчук, яка представляла Україну на щорічній Регіональній зустрічі координаторів програми GLOBE з Європи та Євразії, що відбулася в Латвії (м. Рига). На зустрічі були присутні 38 представників з 20 країн в тому числі директор Головного офісу програми GLOBE доктор Тоні Мерфі (США). Основною темою для обговорення було осмислення екологічної освіти протягом життя, екологічні проблеми сучасності, проблеми змін клімату та проблеми екоциду. Також в рамках цієї зустрічі проводилися тренінги, дискусії та обговорення проблем забруднення і захисту довкілля, обмін досвідом та практичні досліди.