Вебінар Statista для Національного Авіаційного Університету 5 листопада, 14:00 за Києвом

Шановні колеги!
З наступного місяця відбудеться тріал-доступ до ресурсу дослідницького інституту «Statista» (Гамбург), який має у своєму розпорядженні світову базу наукової інформації. Перед початком тріал-доступу пропонцється пройти навчання по користуванню ресурсом на вебінарі, що відбудеться 5 листопада, 14:00 за Києвом

Для проведення вебінарів «Statista» використовує платформу GoToMeeting, за допомогою якої у Вас буде можливість підключитись і через комп‘ютер, і по телефону, якщо необхідно.

Ваш лінк для підключення: https://global.gotomeeting.com/join/177323597

НТБ НАУ збирає заявки для проведення вебінару у залі НТБ, де є можливість вивести платформу на великий екран. Якщо є бажання бути присутнім – прошу скидати заявки на ntb&nau.edu.ua. У заявці просимо зазначити ПІБ та номер читацького квитка.

«Statista» співпрацює с тисячами навчальних закладів у всьому світі, у тому числі з Гарвардським і Єльським університетами, Берлінським університетом імені Гумбольдта. Майже всі ВНЗ Німеччини вже мають доступ до даних.
За роки співробітництва був створений оптимальний пакет, який включає в себе доступ до даних з 22.500 джерел, можливість завантажувати, структурувати та використовувати інформацію в наукових роботах, досліджуваннях, презентаціях. Коли навчальний заклад має доступ до даних, будь-який його студент та співробітник може на рівних правах користуватись їми. В першу чергу, ми надаємо можливість підвищити науковий потеніал, зайняти виграшну позицію серед інших навчальних закладів, а також залишатись у курсі всіх світових процесів у найрізноманіт� �іших сферах наук, ринків, державного та приватних секторів.
Як наукова організація, «Statista» щодня генерує й оновлює базу даних за допомогою спеціалістів з різних країн світу. «Statista» також співпрацює з перевіреними науковими центрами.

Доступ відбувається з усіх комп’ютерів НАУ. Вхід здійснюється за контролем IP адрес, без логіну і паролю. По закінченні тесового доступу очікуємо на Ваші відгуки щодо даних ресурсів. У разі проблем із доступом пишіть на адресу ntb&nau.edu.ua.

Чекаємо Вас на вебінарі для подальшого знайомства з ресурсом Statista!

До вашої увачи цікаві посилання на електронну бібліотеку НАУ:
Пошукова система та електронна бібліотека НАУ:http://www.lib.nau.edu.ua/search/
Останні надходження до бібліотеки:http://www.lib.nau.edu.ua/search/New.aspx
Пошук паперових та електронних видань за класифікаторами:http://www.lib.nau.edu.ua/search/Class.aspx

Також хочемо повідомити, що в пошуковій системі з’явилась можливість пошуку за ключовими словами. Ключові слова можна писати у поле “Назва документу”.

Адреса веб-сайту НТБ НАУ: http://www.lib.nau.edu.ua
Наукова періодика НАУ: http://jrnl.nau.edu.ua/
Електронний репозитарій НАУ: http://er.nau.edu.ua/
Наукові конференції НАУ: http://conference.nau.edu.ua/
Віртуальна бібліографічна довідка НАУ: http://www.lib.nau.edu.ua/search/helper/
Cпілкування читачів http://www.lib.nau.edu.ua/forum/default.aspx (для того, щоб залишити повідомлення необхідно використати Ваш номер читацького квитка у якості логіну та пін-код у якості паролю).