День відкритих дверей ФЕБІТ

Шановні абітурієнти-2020, студенти коледжів, батьки!
Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій запрошує вас на День відкритих дверей, що відбудеться 10 червня 2020 року о 12:00 у онлайн-форматі на платформі МЕЕТ. https://meet.google.com/kub-xsxn-wrr
На пошту усім учасникам буде надіслано посилання на трансляцію.
Онлайн консультування вступників відбуватиметься з 12:00 до 13:30. Ви дізнаєтесь про організацію загальнодержавного ЗНО Українським центром оцінювання якості освіти у 2020 році в умовах карантинних обмежень, правила прийому до Національного авіаційного університету у 2020 році та зміни до Правил, що внесені МОН України.
Отримаєте інформацію про особливості навчання на факультеті, наукову й міжнародну діяльність, особливості організації освітнього процесу, форми навчання, освітні програми, перелік спеціальностей, наукові здобутки студентів й науковців, міжнародні програми й проєкти, студентське дозвілля, перспективи навчання, паралельне навчання, перехресний вступ, кафедру військової підготовки, навчання на англомовному проєкті, підготовку до загальнодержавного ЗНО для вступу на ОС бакалавра.
Будемо раді зустрічі з потенційними студентами НАУ!


Реєстрація на подію