04.02.2020
  2

Зустріч з генеральним директором і топ-менеджерами фірми “Паливно-альтернативні технології”.

31.01.2020 р. з метою зміцнення та поглиблення співпраці з партнерами факультету у сфері освітніх послуг і наукових пошуків, а також для пожвавлення роботи в аспекті працевлаштування випускників відбулася зустріч декана факультету та директора Центру хіммотології та сертифікації паливно-мастильних матеріалів з генеральним директором
і топ-менеджерами фірми “Паливно-альтернативні технології”. Цікавим і символічним моментом був той факт, що зустріч відбувалася у минулому у будинку відомого вченого академіка, першого президента Української академії наук Вернадського В.І. Деканом було презентовано символічні подяки від керівництва НАУ та спільні навчально-методичні прації.Наші традиційні зустрічі на початку року на тлі сталих довготривалих партнерських відносин надихають та створюють необхідне та достатнє комунікативне підгрутя для впевненості у перспективі розвитку рідної Alma Mater, освіти, науки, практики, економіки держави в цілому.