Зустріч із слухачами наукової екологічної школи НАУ

25 жовтня на кафедрі екології ФЕБІТ відбулася зустріч із слухачами наукової екологічної школи НАУ.

Школа започаткована як спільний проект Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій і Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій в рамках реалізації програми «Обдарована особистість».

Мета проекту – залучення обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької роботи у відділеннях «Екології» МАН України, популяризація наукової діяльності університету, розширення партнерських зв’язків із закладами середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти. Керівник наукової школи – кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології Тетяна Білик.

У роботі сесії взяли участь вихованці гуртків Харківської Малої академії наук України та учні старших класів закладів середньої освіти міста Фастова.

Вчені університету підготували цікаву програму за інтересами учасників, це – навчальні екскурсії до авіаційного ангару, Музею історії НАУ, до лабораторій екобіобезпеки та хімічних технологій, майстер-клас, наукову лекцію.

Професор Валерій Федорович Фролов привітав учнів-членів МАН на базі кафедри екології, а доцент кафедри Тетяна Іванівна Білик прочитала лекцію на тему: «Глобальні екологічні проблеми сучасності».

Діти отримали нові знання і досвід, незабутні враження і позитивні емоції, зробили безліч спільних світлин зі студентами і науковцями університету. Навчання в школі для юних дослідників сприятиме професійній орієнтації, розвитку талантів і здібностей, вдалому професійному вибору, залученню до науково-дослідницької діяльності на базі НАУ.