Знайомство першокурсників з представниками Студентської Ради ФЕБІТ, ТОСА ФЕБІТ, ППОСА НАУ.

Добрий день!

Лови порцію свіжих новин з життя Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій: 24 вересня була проведена зустріч знайомство першокурсників з представниками Студентської Ради ФЕБІТ, ТОСА ФЕБІТ, ППОСА НАУ.

Під час зустрічі розповіли нашим «мінусятам» про факультет, навчання, життя в гуртожитку. Ознайомили з адміністрацією, яка завжди рада допомогти кожному студенту у вирішенні будь-яких питань. Цікаво було послухати та переглянути фрагменти виступів наших студентів на таких заходах як «Дебют першокурсника», «Студвесна», «Стартфест» та інші.

Слухали цікаві розповіді наших першокурсників про себе, їхні хобі, чому обрали саме НАУ. Кожний учасник зібрання міг себе проявити. Під час зустрічі було обрано кращих «мінусят». Ними стали Даніїл Безпалько та Ольга Барановська. Наші переможці були нагородженні дипломами та символічними подарунками.

Сподіваємося, що студентському активу факультету вдалося хоча б на хвилинку відволікти усіх присутніх від проблем сьогодення. Щиро віримо, що війна закінчиться якнайшвидше і всі ми неодмінно повернемось до звичного життя та зустрінемось в стінах рідного університету.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації та проведені заходу NAU HUB, @nautour, @profkom_nau та деканат Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій.

Відео зустрічі за посиланням.