29.09.2022
  42

Засідання Симпозіуму «Екологічна безпека, інженерія та технології» ХХІ Всесвітнього конгресу «Авіація у XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології»

28 вересня 2022 року у форматі он-лайн на Факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій під головуванням декана, д.т.н., професора Матвєєвої І.В. відбулося засідання Симпозіуму «Екологічна безпека, інженерія та технології» ХХІ Всесвітнього конгресу «Авіація у XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології».

Роботу Симпозіуму було організовано в межах двох секцій:
1.«Екологічна безпека, інженерія та технології в авіації»;
2. «Перспективи авіаційних досліджень у Європі» за підтримки проекту Еразмус+ Jean Monnet Module під назвою «European Integration of Environmental Standards for Civil Aviation in the Context of  Sustainable Development»/«Європейська інтеграція екологічних стандартів для цивільної авіації в контексті сталого розвитку» № 621138-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE

На Симпозіумі було представлено близько 40 тез доповідей науковців та практиків з авіаційної галузі з України, Польщі та Туреччини, присвячених забезпеченню Сталого розвитку сучасної авіаційної галузі.

Представлені доповіді викликали жваву науково дискусію щодо сучасних екологічних викликів перед авіаційною галуззю як України, так і Європи загалом.