Засідання секції «Екологічна безпека та хіммотологія» ХIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

2 квітня 2019 року на кафедрі екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій відбулося засідання секції «Екологічна безпека та хіммотологія» ХIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Під час засідання було представлено 14 доповідей студентів і аспірантів ФЕБІТ. А семе, з кафедри екології й кафедри промислової та цивільної безпеки, з різних питання забезпечення екологічної безпеки та хіммотологічної надійності роботи сучасної авіаційної техніки.

Слід відзначити, що за багато років проведення засідання даної секції, вперше свою цікаву та змістовну доповідь було представлено учнем ЗОШ. А саме, Вахненко Андрій Сергійович, учень, Жуківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст-дитячий садок” Згурівської районної ради Київської області за темою «Використання льоду для захисту від радіоактивних матеріалів». Представлена доповідь викликала жваву наукову дискусію серед учасників конференції.

Загалом, робота секції відбулась на високому науковому рівні, в дусі дискусій з участю в них як викладачів кафедри, так і студентів.

За результатами представлених доповідей було відзначено дипломами найкращі з них:

– «Development Prospects of Ecological Tourism In Kyiv City», автори Hetman A., Kolotylo О.;

– «Використання льоду для захисту від радіоактивних матеріалів», автор Вахненко А.

– «Попередній аналіз небезпек технологічних процесів», автор Савицька Т.;

– «Застосування інженерних методів для оцінки безпеки технічних систем», автор Кіріндась Д.;

– «Біологічні методи оцінювання стану атмосферного повітря на територіях прилегих до авіапідприємств», автор Процак Ю.

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам подальших наукових здобутків!