Засідання секції «Екологічна безпека, інженерія та технології» на ФЕБІТ в рамках проведення ХХІІI Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки».

6 квітня 2023 року на факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) Національного авіаційного університету в рамках ХХІІI Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції «Екологічна безпека, інженерія та технології».

З вітальним словом до учасників конференції звернулася голова секції, декан ФЕБІТ, д.т.н., проф. Ірина МАТВЄЄВА. У засіданні секції взяли участь понад 50 здобувачів вищої освіти та науково-педагогічні працівники факультету.

Тематика наукових досліджень здобувачів вищої освіти та молодих науковців досить різноманітна та пов’язана з актуальними екологічними проблемами, проблемами біотехнології, біомедицини, хімічної технології, тощо.

Щиро дякуємо всім учасникам за висвітлення актуальних проблем науки, плідну роботу, наявність дискусії та активне обговорення доповідей.