Засідання секції “Аерокосмічний моніторинг та землеустрій”

7 квітня 2021 року на кафедрі аерокосмічної геодезії та землеустрою відбулось онлайн-засідання секції “Аерокосмічний моніторинг та землеустрій” XXІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.

Учасників конференції привітала доктор економічних наук, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, завідувач кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою Новаковська Ірина Олексіївна та заступник декана з навчально-наукової роботи  факультету екологічної  безпеки, інженерії та технологій Кравчук Тетяна Володимирівна.

В роботі секції взяли участь близько 40 учасників. Цікавими та грунтовними дослідженнями поділились студенти 2-5 курсів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Під час роботи секції молоді науковці розглянули питання еколого-економічного та збалансованого землекористування, проблеми земель авіаційного та автомобільного транспорту, створення  та оновлення картографічних матеріалів з використанням сучасних технологій, представлення цифрових моделей рельєфу та місцевості,  використання 3D моделювання, космічних знімків, методів лідарного знімання.

Дякуємо учасникам конференції за плідну роботу, цікаві доповіді  і бажаємо наступних наукових досягнень!