Захисти кваліфікаційних робіт ОС Магістр, на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини.

25-26 грудня 2023 року на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини в офлайн пройшли захисти кваліфікаційних робіт ОС Магістр. Всі здобувачі успішно захистили свої дипломи. В конкурсі-огляді на кращу дипломну роботу місця розподілились наступним чином:І місце: Лубенець Юлія Сергіївна” Покращення технічних характеристик слухового апарату методом фазової обробки звукового сигналу” (наук.кер. МонченкоО.В.), Савенок Богдан Юрійович” Пристрій калібрування та   тестування аналізатора оклюзії” (наук.кер. Кучеренко В.Л.) ,ІІ місце: Бойко Владислав Васильович” Розробка методики автоматизованого контролю підрахунку циркулюючих пухлинних клітин” (наук.кер. Кривоносов В.Є.), ІІІ місце: Борисенко Анастасія Сергіївна” Вплив особливостей таранно-п’яткового суглоба на біомеханічні процеси людини” (наук.кер. Кошева Л.О.), Золотенкова Таісія Сергіївна” Методика аналізу рекурентності біомедичних   сигналів” (наук.кер. Буриченко М. Ю.) Вітаємо здобувачів та бажаємо їм успіхів, кохання та Перемоги!