XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс: сьогодення та майбутнє»

Студенти-хіміки всіх курсів освітньо-професійної програми «Хімічні технології альтернативних енергоресурсів» відвідали разом з професором кафедри  Матвєєвою О.Л. та наставниками Яковлєвою А.В., Трофімовим І.Л., Гаєвською Т.А.,  XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс: сьогодення та майбутнє», де були представлені, зокрема, атомна та теплова енергетика, гідроенергетика, нетрадиційна енергетика, нафтогазовий комплекс. Особливо цікавими для екскурсантів були експозиції XII Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2019», IV Міжнародної спеціалізованої виставки «НАФТОГАЗЕКСПО – 2019», VII Спеціалізованої виставки «ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА – 2019». Крім великої кількості побаченого, нашій делегації вдалось тісно поспілкуватись та отримати корисну найсучаснішу інформацію безпосередньо від провідних фахівців присутніх організацій.