Вишиванка єднає світ! Наука – світло, розвиток, прогрес.

Вишиванка єднає світ! Наука – світло, розвиток, прогрес. В НАУ традиційно започаткована акція “НАУ одягає вишиванку”. На факультеті відбувся святковий онлайн флешмоб «ФЕБІТ вишиваний. ФЕБІТ науковий» присвячений Дню вишиванки та Дню науки в Україні. Участь у заході взяли представники усіх структурних підрозділів факультету. З вітальним словом виступив декан факультету Бойченко С.В.
Колегіально розглянуто питання підсумків участі викладачів і студентів у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт. Репрезентовано першу редакцію річного звіту факультету й колегіально обговорено низку поточних питання забезпечення належного супроводу навчального процесу в умовах обмежувальних заходів. З інформаційними повідомленнями виступили доценти Гроза В.А. та Чубко Л.С. Шануймо традиції, одягаймо вишиванки, – це красиво, модно і сучасно. Вічна пісня барв і кольорів. Неповторна музика натхнення! Гараздів, успіхів, благополуччя!!!