05.03.2019
  123

Випуск-2019

4 березня 2019 року в актовій залі університету відбулось урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «магістр» Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій.

На святі були присутні ректор НАУ професор Ісаєнко Володимир Миколайович, проректор з міжнародного співробітництва та освіти професор Запорожець Олександр Іванович, викладачі та батьки.

Від імені керівництва університету з привітальним словом до випускників звернувся ректор НАУ проф. Ісаєнко В.М. Від імені науково-педагогічних працівників факультету виступили декан проф. Бойченко С.В., завідувачі кафедр проф. Гаркава К.Г., проф. Железняк О.О., проф. Новаковська І.О., проф. В.Чумак та проф. Фролов В.Ф. Зі словами щирої вдячності до професорсько-викладацького складу факультету та батьків звернулися випускники Кравченко Аліна, Чабанюк Людмила, Лузіна Дарина, Касьяненко Олена, Каплінська Анна, Денисенко Катерина та Лук’яненко Наталія.

Випускникам інституту вручено 90 дипломів освітнього рівня «Магістр», з яких 33 – з відзнакою. 10 випускникам кафедри екології вручено сертифікати про проходження повного курсу підготовки магістрів англійською мовою та сертифікати про закінчення навчання в Інституті новітніх технологій та лідерства. За високі успіхи у навчанні, активну участь у науково-дослідній роботі, перемогу в огляді-конкурсі на кращий дипломний проект (роботу) Грамотами Національного авіаційного університету нагороджено 22 випускника-магістра.

До зустрічі, дорогі випускники!