13.12.2018
  108

Вручення дипломів PhD

13 грудня за ініціативи адміністрації Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) делегація НАУ
у складі: проректора з міжнародного співробітництва і освіти професора О. Запорожця, декана ФЕБІТ професора
С. Бойченка та доцента кафедри екології ФЕБІТ А. Яковлєвої взяла участь в урочистому засіданні Сенату Жешувського технологічного університету (Республіка Польща), присвяченому врученню дипломів PhD та докторам хабілітованим, які захистили свої дисертації протягом цього року. Серед відзначених диплом PhD отримала наша представниця з кафедри екології ФЕБІТ Анна Яковлєва, яка нещодавно захистила на Факультеті будови машин і авіації партнерського університету PhD-дисертацію за темою «Analytical and experimental selection of fuels with bio-additives for aircraft jet engines».
На святковій церемонії вручення дипломів були присутні: промоутер – завідувач кафедри двигунів внутрішнього згорання та транспорту, професор Казимір Лейда, продюсер – професор Сергій Бойченко, проректор НАУ професор Олександр Запорожець та декан факультету Ярослав Семп. Молодим науковцям учасники цього процесу побажали подальших наукових і життєвих звершень.
Фіналом цього заходу було обговорення перспектив розвитку й поглиблення співробітництва між творчими колективами НАУ і Жешувської політехніки, пошуку нових партнерів задля участі у спільних проектах «Horizon 2020», «Erasmus+», а також у проведенні спільних конференцій, публікаційній діяльності для підвищення ефективності та результативності освітньої та наукової роботи університетів-партнерів. Було зазначено, що такі відносини є яскравим прикладом інтеграції міжнародної співпраці та інтернаціоналізації наукових і освітніх процесів.
У теплій дружній атмосфері Сторони окреслили подальші плани та узгодили напрями спільної інноваційної науково-технічної та дидактичної діяльності.

previous arrow
next arrow
Slider