Візит на ТОВ “Вектор-Бест-Україна”

Яскравим виявився візит на ТОВ “Вектор-Бест-Україна” 21 вересня 2021 року! Студенти групи БІ-413 в дружній і легкій атмосфері поспілкувалися з директором товариства Рудим Антоном Олександровичем та послухали цікаву лекцію-екскурсію від головного інженера Валентина Миколайовича про лабораторно-аналітичні прилади, на яких безпосередньо в даних момент проводяться всі аналізи громадян нашої країни. Студенти послухали інформацію про особливості продажу, супроводу, ремонту-сервісу такого обладнання та отримали застереження про роботу з ним. Справа в тому, що в приладах аналізуються біологічні рідини людського організму, а значить працювати необхідно лише в захисних рукавичках. Приємною цікавинкою зустрічі стало те, що в кінці найактивніші студенти отримали справжні подарунки! Дякуємо нашим партнерам з ТОВ “Вектор-Бест-Україна” та бажаємо подальшого процвітання!