12.04.2021
  83

Вітаємо екологів з перемогами!

За результатами участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (2020-2021 рр.) з різних галузей студенти-екологи Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій за результатами виступів-захистів представлених наукових результатів на заключних конференціях Конкурсу, що проводились у форматі он-лайн у різних містах, були відзначені дипломами різного ступеню. А саме:

Галузь «Екологія»

Студентки 3 курсу кафедри екології ФЕБІТ Аліна Бондаренко та Анастасія Гетьман виступили на підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія», що проходив 17-19 березня 2021 р. на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (м. Полтава). Та, за представлену наукову роботу на тему «Екологічна безпечність сучасних безфосфатних мийних засобів для водних екосистем» отримали високу оцінку фахової конкурсної комісії й зайняли ІІ місце. Науковий керівник – доцент кафедри екології, к.б.н. Білик Тетяна Іванівна.

Галузь «Нафтова і газова промисловість»

Студентка 4 курсу Яремчук Лілія екології ФЕБІТ та магістр Павлова Маргарита за представлену наукову роботу під назвою «Оцінка фітотоксичності ґрунтів, забруднених нафтопродуктами» на заключній конференції-захисті Конкурсу, що проходила 6 квітня 2021 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу(м. Івано-Франківськ), були відзначені конкурсною комісією дипломом ІІІ ступеню. Науковий керівник – доцент кафедри екології, к.т.н. Черняк Лариса Миколаївна.

Галузь «Енергетика»

Студенти кафедри екології ФЕБІТ  Тимчишин Максим та Журавель Оксана підготували конкурсну наукову роботу під назвою «Визначення та дистанційне картування індикаторів еконебезпеки в зонах видобування сировини для ядерної енергетики» для представлення на заключній конференції-захисті Конкурсу, що проходила 24-25 березня 2021 року на  базі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» (м. Маріуполь). Роботу, яку достойно представив  Тимчишин Максим, високо оцінили журі конкурсу дипломом III ступеню. Науковий керівник – доцент кафедри екології д.т.н., Дудар Тамара Вікторівна.

Щиро вітаємо студентів-екологів та їх наукових керівників з перемогою! Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!