Відвідування XII Міжнародної виставки «LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECН»

Студенти 105-106 груп (магістри), з куратором Ястремською Л.С., (доцентом кафедри біотехнології ФЕБІТ НАУ) 26.09.2019 року відвідали  XII Міжнародну виставку   «LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECН»,   яка проходила  у  виставковому центрі АККО Інтернешнл, проспект Перемоги,40 з 25-27 вересня 2018 року.

На виставці було представлено обладнання та технології, спеціалізовані меблі, витратні матеріали, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всії типів і видів лабораторій різних галузей прмисловості, науково-дослідницької сфери та медицини.

Організаторами виставки виступили – Національна академія наук України, Група компаній LMT, ТОВ «Експофорум», а також за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, профільних міністерств і відомств, асоціацій та бізнес-об’єднань.

МОДЕРНІЗАЦІЯ ЛАБОРАТОРІЙ – ШЛЯХ ДО ЛІДЕРСТВА

Міжнародна виставка «LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECН» – безпрецедентна подія у вітчизняній лабораторної індустрії.

Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, матеріалів і технологічних рішень для лабораторій різного профілю: BCM «Україна.», Borosil Glass Works LTD, INTERTECH Corporation, LGC Standards Sp. z o.o., Snibe, Sympatec GmbH, Zhongke Meiling Cryogenics Co. LTD, АЙ ВІ СЕТ, АЛСИ ЛТД, АЛСИ-ХРОМ, АЛТ УКРАЇНА ЛТД, Альбамед, Аналітек, АТОМКОМПЛЕКСПРИЛАД, БІО ТЕСТ МЕД, Біола, Вега Медика, Вектор-Бест-Україна, Вента Лаб, Волес, Групотест, Діамех Імпех, ОКТБ ТЕП , ДНК-Технологія Україна, Еквітестлаб, Ерба Діагностікс Україна, ЕксімКаргоТрейд, ІдеаЛаб, Інтегрейтед медикал груп, Интермедика, ЛАБВІТА, ЛАБІКС, Лаб-Універсум, МАКРОЛАБ ЛТД, Медігран Україна, Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю, МК Квертімед-Україна, Реагент , Селток Фотоникс, Скай Медика, Склоприлад, Смарт Мед , СНОЛ Україна, СОК ТРЕЙД, Стасенко і Партнери, Тексу, Терралаб Ай Ті, Терра-Мед, Технопролаб, Укрбіл, Укроргсинтез, ХіМеК, ХЛР, ШімЮкрейн і багато інших.

БАГАТО ЗНАНЬ НЕ БУВАЄ!

Головною особливістю виставки «LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECН»-було новаторський підхід і насичена науково-практична програма. Відвідувачам виставки було надано можливість поповнити свої знання і оволодіти новими навичками в форматі науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів на діючому обладнанні, згрупованих за тематикою.