Відкрита кураторська година 411 групи ФЕБІТ

Відкрита кураторська година 411 групи проходила 11.03.19 за темою: “Працевлаштування студентів з дипломом бакалавра-фармбіотехнолога”
Були розглянуті питання можливості працевлаштування фармбіотехнологів в Україні. Виявилося, що вакансій багато і на різні смаки та направленням. А саме, на виробництвах:-  ” ООО БіотестЛаб  “- запрошує мікробіологів;-  “Дарниця Фармацевтична фірма,ЧАО – техніків-технологів (таблетування);-  “ARTERIUM”- хіміка-стандартизатора, інженера-технолога та інш.вакансії;-  ООО «Фарма Старт» – інженера-технолога;-  ІНДАР, ПрАТ  – інженера з валідації;-  АТ “Київський Вітамінний Завод” –  фахівець відділу управління якістю;-  ТОВ «Комплекс Агромарс» – технолог флотаторних установок;-  “Ерба Діагностикс Україна” – біохімік-методист.Та інші підприємства запрошували амбіциозних випускників на постійну роботу.
Крім, цього також, розглянули запрошення на роботу інженера мікробіолога, технолога,…у науково-дослідні інститути НАН України, НААНУ.
Кураторська година пройшла активно, творчо. На питання відповідали куратор 411 групи Ястремська Л.С. та куратор кафедри біотехнології Горупа В.В.