V Міжнародна науково-практична конференція «Новітні досягнення біотехнології»

22-23 вересня 2021 року у дистанційному форматі відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Новітні досягнення біотехнології»

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій д.х.н., професор Чумак Віталій Лукич та завідувачка кафедри біотехнології, д.біол.н. Гаркава Катерина Григорівна.

Із доповідями виступили представники Університету науки і технології штату Айова (США), Вищої школи хімічної технології (Чехія), Університету Макгілла (Канада), Національного університету біоресурсів і природокористування України, Українського державного хіміко-технологічного університету, Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного, Інституту агроекології і природокористування НААН, Інституту мікробіології і вірусології ім.Д.К.Заболотного, Інституту гідробіології НАН України, науково-педагогічні працівники та студенти Національного авіаційного університету.