Успіх екологів на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

З 20 по 22 березня у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходив ІІ турВсеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за спеціальністю  “Екологія”. ВІд нашого університету на ньому виступили студентки кафедри екології Плисюк М. та Слободенюк М. з доповіддю на тему “Фіторемедіація забрудненої нафтопродуктами води за допомогою макрофітів”(керівник – доц.,к.б.н. Білик Т.І.)  Наукова робота отримала високу оцінку конкурсної комісії та була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Слід зазначити, що  на кафедрі екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій постійно ведеться робота з талановитою молоддю і залучення її до наукової роботи на базі установ НАН України, на основі укладених угод про співпрацю.