Участь у Всеукраїнському онлайн-конгресі-2021 «ПЛАТФОРМА ВЗАЄМОДІЇ «ЕКОПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО – МАЙБУТНЄ ЕКОПРОФЕСІЙ»

24 листопада 2021 року студенти та викладачі кафедри екології взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конгресі-2021 для майбутніх екологів «ПЛАТФОРМА ВЗАЄМОДІЇ «ЕКОПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО – МАЙБУТНЄ ЕКОПРОФЕСІЙ», який був організований Професійною асоціацією екологів України та Національним центром сталого розвитку в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Надихали та занурювали у професію фахівці у галузі охорони навколишнього середовища, зокрема, Людмила Циганок, президентка Професійної асоціації екологів України, СЕО Ecobusiness Group, шеф-редакторка журналу «Екологія підприємства», експертка ПРООН, Руслан Стрілець, т.в.о. Міністра охорони довкілля і природних ресурсів та багато інших.

Розглядали актуальні питання, серед яких були:

– як студенту почати працювати і заробити в сфері екологізації?

– трансформація державної політики в екосфері та сфері екологічної освіти;

– майбутнє природокористування та природозбереження: Україна і світ;

– екофахівці нового покоління і розвиток прикладної сфери охорони довкілля;

– цифрова трансформація управління охороною довкілля.

Зі свого боку студенти задавали запитання спікерам: цікавилися основними вимогами до кандидатів на посаду еколога, рівнем зарплатні, особливостями роботи на підприємствах та ключовими секретами успіху.

Майбутні екологи кафедри здобули чудові настанови для професійного зростання, зрозуміли, на чому зосередити увагу на сьогодні та в якому напрямку рухатись у майбутньому.