Участь у роботі International Scientific Conference «Modern Safety Technologies in Transportation» (MOSATT)

28-29.11.2019 р. декан факультету професор Бойченко С.В. та відповідальна по факультету з міжнародної діяльності доцент Яковлєва А.В. взяли участь у роботі International Scientific Conference «Modern Safety Technologies in Transportation» (MOSATT), що проходила в Технічному університеті Кошице (Словакія). Представники факультету презентували доробки наукової школи «Хіммотологія» на базі навчально-наукової лабораторії альтернативних моторних палив ім. професора Бєлянського В.П. і випробувальної інтерактивної лабораторії «Авіатест» у доповіді «Improvement of Air Transport Enviromental Safety by Implementing Alternative Jet Fuels». Разом з тим було проведено низку зустрічей з представниками факультетів. Це представники адміністрацій Faculty of Aeronautics (Róbert Bréda, head of the department of avionics, Pavol Kurdel, quality system manager, Ján Labun, prof., Marián Hocko, prof. of Department of Aerospace Engineering), Faculty of Mining, Ecology, Process Control and Geotechnologies (Martin Straka, Vice-dean for Science-Research Activities and Education in the Third Level of University Education), Faculty of Mechanical Engineering (Peter Frankovský, vice-dean responsible for education) та офісу програми Erasmus+ (Katarína Valentová, Institutional Coordinator). Результатом зустрічей стало підтвердження визнання наукових і педагогічних доробків нашого університету та окреслення цілої низки спільних наукових заходів. Успіхів у втіленні наукових і оствітніх задумів!