23.10.2021

Участь у роботі «GISTECH•UA 2021: Новітні ГІС/ДЗЗ технології в Україні»

20 жовтня 2021 року викладачі кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) взяли участь у роботі Х Міжнародної конференції «GISTECH·UA 2021: Новітні ГІС/ДЗЗ технології в Україні», організатором якої є компанія TVIS.

Конференція GISTECH·UA є найбільшою платформою в Україні, де збираються провідні спеціалісти в галузі геопросторових даних, геодезисти, фахівці з дистанційного зондування та картографії, розробники геопорталів, представники державного сектору у сфері безпеки, землевпорядкування, містобудівної, земельної, космічної та військової галузей, нафтогазових та екологічних організацій, а також інші спеціалісти, що використовують у своїй роботі географічну інформацію та супутникові дані дистанційного зондування Землі.На конференції були представлені нові технології і рішення від провідних світових постачальників даних ДЗЗ. Учасники конференції заслухали виступи представників українських компаній-користувачів даних ДЗЗ, ознайомились зі стендами провідних світових та українських компаній в галузі ГІС та ДЗЗ, відвідали виставку геодезичного обладнання та БПЛА. Також під час конференції була проведена традиційна вікторина «Україна з космосу»